Apple iPhone – czy rzeczywiście są tak dobre?

Smartfony na dobre zadomowiły się we wszystkich regionach na świecie. Nie bez powodu są tak popularne, w końcu są to urządzenia niezbędne w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o młode pokolenia (i nie tylko). Jednymi z najpopularniejszych smartfonów na świecie są urządzenia firmy Apple – Iphone’y. Czy faktycznie są one tak dobre?

iPhone – rewolucja w świecie smartfonów?

Pierwszy iPhone został zaprezentowany w roku 2007 przez założyciela firmy Apple – Steve’a Jobsa. Jeśli chodzi o nowoczesne technologie, świat wówczas „oszalał”, ponieważ był to pierwszy w pełni dotykowy telefon, który był niezwykle funkcjonalny. Od tamtego momentu minęło trochę czasu, a popularność urządzeń Apple nie słabnie (a często wzrasta i to w zawrotnym tempie). Dlaczego iPhone ma tak wielu zwolenników?

IPHONE – ZALETY

Iphone przez wiele osób uznawany jest za tzw. produkt premium, na który nie każdy może sobie pozwolić. To zasługa głównie nowoczesnych rozwiązań jakie Apple stosuje przy produkcji smartfonów. Do zalet można zaliczyć m.in:

  • nowatorskie rozwiązania technologiczne – każda nowa generacja Iphone’a to kolejna dawka nowych technologii. Podczas premiery „flagowce” są chwalone niemal pod każdym względem – obecnie najważniejszymi udogodnieniami są np: nagrywanie filmów w 4k, wykorzystanie technologii smart HDR czy pamięć, którą każdy może wybrać w zależności od własnych potrzeb (maksymalna to aż 1 TB – Apple iPhone 13 Pro oraz Pro Max).
    prosta obsługa i przejrzysty interfejs – wiele osób, które wcześniej korzystały z innych systemów operacyjnych, po przejściu na iOS zachwalają go pod każdym względem.
  • kompatybilność z pozostałymi urządzeniami Apple – posiadając inne urządzenia marki Apple (np. iPad, iMac czy MacBook) przesyłanie plików jest dużo prostsze i szybsze.
  • dobre zabezpieczenia – niemal każdy na świecie dba o swoją prywatność jak tylko może. Apple wziął pod uwagę bardzo szybko i każde urządzenie „ich” autorstwa posiada jedne z najlepszych zabezpieczeń (przykładem może być touchID oraz faceID).
    wysoka jakość wykonania smartfonów – duża rolę odgrywa tutaj kolorystyka – iPhone posiada szeroką gamę barw, dzięki czemu użytkownik może wybrać smartfon według własnych preferencji. Apple duży nacisk kładzie również na wytrzymałość telefonów.

IPHONE – PODSUMOWANIE

Podsumowując, smartfony Apple iPhone od ITnes to smartfony z pewnością godny polecenia – wyznacza nowe trendy, za którymi często podążają inne firmy. Użytkownik, który planuje przejść na system operacyjny Apple, z pewnością się nie zawiedzie, ponieważ innowacyjne technologie zawarte w urządzeniach ułatwiają codzienne użytkowanie. Firma Apple to przedsiębiorstwo z tradycją, które ciągle pozytywnie zaskakuje.

Dobry sprzęt Laptopy Dell

Dell Latitude 5440 – jak sprawuje się ten solidny laptop biznesowy ze średniej półki?

Notebook Dell Latitude 5440 jest częścią biznesowej serii Latitude firmy Dell, ze średniej półki. Latitude 5440 uosabia cechy niezbędne dla profesjonalistów, oferując równowagę między wydajnością, trwałością i funkcjami dostosowanymi do wymagań odbiorców zorientowanych na biznes. W tym wpisie skupimy się na modelu, który jest napędzany procesorem Intel Core i5-1335U 13. generacji zintegrowanym z procesorem graficznym […]

Czytaj dalej
Dobry sprzęt HP Elite

Wybór komputera biurowego- co warto wiedzieć, aby nie przepłacić?

Czym powinien charakteryzować się komputer biurowy? W XXI wieku pracowanie bez komputera jest niemożliwe. Dotyczy to zawodów nie tylko zdalnych, ale także stacjonarnych. Przy wyborze komputera stacjonarnego do biura domowego lub firmowego warto jest kierować się szeregiem kryteriów. Przede wszystkim przed dokonaniem zakupu należy odpowiedzieć sobie na pytanie- do czego komputer będzie służył? Przykładowo jeśli […]

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Laptopy HP

Mobilność ultrabooków biznesowych HP EliteBook

Firma HP wprowadziła linię biznesowych ultrabooków HP EliteBook od ITnes w 2013 roku. Te eleganckie i stylowe laptopy są cienkie i lekkie z super czułym ekranem dotykowym. Dodatkowo są tańsze od tradycyjnych laptopów i zaspokajają codzienne potrzeby większości użytkowników. Oprócz stylu i przystępnej ceny ultrabooki HP EliteBook mają kilka wspaniałych funkcji. Posiadają dyski SSD zapewniające szybkie […]

Czytaj dalej