Apple iPhone – czy rzeczywiście są tak dobre?

Smartfony na dobre zadomowiły się we wszystkich regionach na świecie. Nie bez powodu są tak popularne, w końcu są to urządzenia niezbędne w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o młode pokolenia (i nie tylko). Jednymi z najpopularniejszych smartfonów na świecie są urządzenia firmy Apple – Iphone’y. Czy faktycznie są one tak dobre?

iPhone – rewolucja w świecie smartfonów?

Pierwszy iPhone został zaprezentowany w roku 2007 przez założyciela firmy Apple – Steve’a Jobsa. Jeśli chodzi o nowoczesne technologie, świat wówczas „oszalał”, ponieważ był to pierwszy w pełni dotykowy telefon, który był niezwykle funkcjonalny. Od tamtego momentu minęło trochę czasu, a popularność urządzeń Apple nie słabnie (a często wzrasta i to w zawrotnym tempie). Dlaczego iPhone ma tak wielu zwolenników?

IPHONE – ZALETY

Iphone przez wiele osób uznawany jest za tzw. produkt premium, na który nie każdy może sobie pozwolić. To zasługa głównie nowoczesnych rozwiązań jakie Apple stosuje przy produkcji smartfonów. Do zalet można zaliczyć m.in:

  • nowatorskie rozwiązania technologiczne – każda nowa generacja Iphone’a to kolejna dawka nowych technologii. Podczas premiery „flagowce” są chwalone niemal pod każdym względem – obecnie najważniejszymi udogodnieniami są np: nagrywanie filmów w 4k, wykorzystanie technologii smart HDR czy pamięć, którą każdy może wybrać w zależności od własnych potrzeb (maksymalna to aż 1 TB – Apple iPhone 13 Pro oraz Pro Max).
    prosta obsługa i przejrzysty interfejs – wiele osób, które wcześniej korzystały z innych systemów operacyjnych, po przejściu na iOS zachwalają go pod każdym względem.
  • kompatybilność z pozostałymi urządzeniami Apple – posiadając inne urządzenia marki Apple (np. iPad, iMac czy MacBook) przesyłanie plików jest dużo prostsze i szybsze.
  • dobre zabezpieczenia – niemal każdy na świecie dba o swoją prywatność jak tylko może. Apple wziął pod uwagę bardzo szybko i każde urządzenie „ich” autorstwa posiada jedne z najlepszych zabezpieczeń (przykładem może być touchID oraz faceID).
    wysoka jakość wykonania smartfonów – duża rolę odgrywa tutaj kolorystyka – iPhone posiada szeroką gamę barw, dzięki czemu użytkownik może wybrać smartfon według własnych preferencji. Apple duży nacisk kładzie również na wytrzymałość telefonów.

IPHONE – PODSUMOWANIE

Podsumowując, smartfony Apple iPhone od ITnes to smartfony z pewnością godny polecenia – wyznacza nowe trendy, za którymi często podążają inne firmy. Użytkownik, który planuje przejść na system operacyjny Apple, z pewnością się nie zawiedzie, ponieważ innowacyjne technologie zawarte w urządzeniach ułatwiają codzienne użytkowanie. Firma Apple to przedsiębiorstwo z tradycją, które ciągle pozytywnie zaskakuje.

Dobry sprzęt Laptopy ASUS

Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip

Asus agresywnie promuje swoją nowszą serię laptopów biznesowych o nazwie ExpertBook. ExpertBooks są dostępne od kilku lat, ale głównie jako opcje premium z modelami B9 9450 i B9 9400. Są też dostępne laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt

Ekonomiczne i wydajne laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400

ASUS ExpertBook B1 B1400 to jeden z podstawowych laptopów biznesowych ASUS, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z rewelacyjnej wydajności.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Serwery NAS QNAP

Wszystko o serwerach NAS QNAP

NAS są to inteligentne urządzenia, które mogą przechowywać w pamięci masowej dane, takie jak pliki, zarządzać nimi, a także je udostępniać. Są to zdjęcia i filmy oraz dokumenty. Serwer NAS można podłączyć również do sieci domowych i biurowych, udostępniać członkom rodziny albo współpracownikom bezpieczną przestrzeń pamięci masowej. Można do niej łatwo uzyskać dostęp poprzez różne […]

Czytaj dalej