Apple iPhone – czy rzeczywiście są tak dobre?

Smartfony na dobre zadomowiły się we wszystkich regionach na świecie. Nie bez powodu są tak popularne, w końcu są to urządzenia niezbędne w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o młode pokolenia (i nie tylko). Jednymi z najpopularniejszych smartfonów na świecie są urządzenia firmy Apple – Iphone’y. Czy faktycznie są one tak dobre?

iPhone – rewolucja w świecie smartfonów?

Pierwszy iPhone został zaprezentowany w roku 2007 przez założyciela firmy Apple – Steve’a Jobsa. Jeśli chodzi o nowoczesne technologie, świat wówczas „oszalał”, ponieważ był to pierwszy w pełni dotykowy telefon, który był niezwykle funkcjonalny. Od tamtego momentu minęło trochę czasu, a popularność urządzeń Apple nie słabnie (a często wzrasta i to w zawrotnym tempie). Dlaczego iPhone ma tak wielu zwolenników?

IPHONE – ZALETY

Iphone przez wiele osób uznawany jest za tzw. produkt premium, na który nie każdy może sobie pozwolić. To zasługa głównie nowoczesnych rozwiązań jakie Apple stosuje przy produkcji smartfonów. Do zalet można zaliczyć m.in:

  • nowatorskie rozwiązania technologiczne – każda nowa generacja Iphone’a to kolejna dawka nowych technologii. Podczas premiery „flagowce” są chwalone niemal pod każdym względem – obecnie najważniejszymi udogodnieniami są np: nagrywanie filmów w 4k, wykorzystanie technologii smart HDR czy pamięć, którą każdy może wybrać w zależności od własnych potrzeb (maksymalna to aż 1 TB – Apple iPhone 13 Pro oraz Pro Max).
    prosta obsługa i przejrzysty interfejs – wiele osób, które wcześniej korzystały z innych systemów operacyjnych, po przejściu na iOS zachwalają go pod każdym względem.
  • kompatybilność z pozostałymi urządzeniami Apple – posiadając inne urządzenia marki Apple (np. iPad, iMac czy MacBook) przesyłanie plików jest dużo prostsze i szybsze.
  • dobre zabezpieczenia – niemal każdy na świecie dba o swoją prywatność jak tylko może. Apple wziął pod uwagę bardzo szybko i każde urządzenie „ich” autorstwa posiada jedne z najlepszych zabezpieczeń (przykładem może być touchID oraz faceID).
    wysoka jakość wykonania smartfonów – duża rolę odgrywa tutaj kolorystyka – iPhone posiada szeroką gamę barw, dzięki czemu użytkownik może wybrać smartfon według własnych preferencji. Apple duży nacisk kładzie również na wytrzymałość telefonów.

IPHONE – PODSUMOWANIE

Podsumowując, smartfony Apple iPhone od ITnes to smartfony z pewnością godny polecenia – wyznacza nowe trendy, za którymi często podążają inne firmy. Użytkownik, który planuje przejść na system operacyjny Apple, z pewnością się nie zawiedzie, ponieważ innowacyjne technologie zawarte w urządzeniach ułatwiają codzienne użytkowanie. Firma Apple to przedsiębiorstwo z tradycją, które ciągle pozytywnie zaskakuje.

Dobry sprzęt Komputery AiO

Co oferują komputery All-in-One? Jak wybrać komputer AiO?

Nowoczesne rozwiązanie, jakim są komputery bez skrzynki, a ściślej rzecz ujmując komputery AiO, umożliwiają wyposażenie miejsca pracy lub domu w pełnowartościowy zestaw komputerowy przy jednoczesnym zaoszczędzeniu przestrzeni. Estetyczna i kompaktowa konstrukcja uradzeń All-in-One łączy w sobie rozwiązania znane ze sprzętów desktopowych oraz notebooków, oferując komputer dostosowany do współczesnych trendów.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Laptopy HP

Laptopy HP ProBook – dobra wydajność w atrakcyjnej cenie

Przedsiębiorstwo HP  posiada rozbudowaną ofertę laptopów stanowiących propozycję nie tylko odpowiadającą wymaganiom w zakresie wydajności, ale także określonemu budżetowi czy wymiarom. Jedną z serii cieszących się popularnością wśród użytkowników sektora biznesowego są laptopy HP ProBook. Modele tworzące wspomnianą linię produktów cechuje solidność wykonania, mocne podzespoły, a nade wszystko poręczność.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Laptopy HP

HP EliteBook – prestiżowe laptopy biznesowe dla wymagających

Laptopy HP EliteBook od ITnes należą do jednej z najpopularniejszych serii biznesowych dostępnych w sprzedaży. Nowoczesne urządzenia sprawdzą się w firmie i korporacji, a to głównie za sprawą swojej doskonałej wydajności, wszechstronnemu profilowi pracy oraz eleganckiej obudowie nadającej ultrabookom mobilny charakter. Czego jeszcze możemy się spodziewać, wybierając urządzenia EliteBook?

Czytaj dalej