Co oferują komputery All-in-One? Jak wybrać komputer AiO?

Nowoczesne rozwiązanie, jakim są komputery bez skrzynki, a ściślej rzecz ujmując komputery AiO, umożliwiają wyposażenie miejsca pracy lub domu w pełnowartościowy zestaw komputerowy przy jednoczesnym zaoszczędzeniu przestrzeni. Estetyczna i kompaktowa konstrukcja uradzeń All-in-One łączy w sobie rozwiązania znane ze sprzętów desktopowych oraz notebooków, oferując komputer dostosowany do współczesnych trendów.

Który komputer wybrać, gdy brakuje miejsca? Modele All-in-One to idealne rozwiązanie

W zależności od konkretnych potrzeb, wybierając komputery AiO powinniśmy kierować się parametrami takimi jak procesor, pojemność dysku czy wydajnymi zintegrowanymi układami graficznymi

Brak miejsca, plątanina przewodów walających się na biurku oraz nieład w miejscu pracy to częste problemy wynikające z korzystania z tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się komputery AiO. Wszystko, co niezbędne do jego działania znajduje się w monitorze. To właśnie tam ukryte zostały procesor, dysk twardy, pamięć RAM czy zasilacz.

Komputery bez skrzynki do domu i biura

Ze względu na fakt, że komputery All-in-One zajmują niewiele przestrzeni, świetnie wpisują się w układ pomieszczeń biurowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby posłużyły jako komputery do domu. W przypadku omawianych modeli nie musimy również zaprzątać sobie głowy pytaniem: jak złożyć komputer? Nowoczesne komputery AiO są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka, co czyni je idealny sprzętem również dla mniej zaawansowanych użytkowników czy seniorów. Prosta konstrukcja nie oznacza jednak, że są to urządzenia pozbawione mocy. Jakie możliwości daje desktopowy komputer AiO?

Komputery AiO – który wybrać? Apple, Lenovo czy HP?

Współczesne komputery All-in-One pozwalają na wykorzystanie drzemiących w nich mocy na wiele sposobów. Mogą one posłużyć zarówno do przeglądania internetu czy odtwarzania multimediów, jak i również obróbki grafiki czy pracy z montowaniem wideo. W większości modeli użytkownicy mają także możliwość rozbudowy urządzeń o dodatkowe podzespoły, np. dodatkową pamięć RAM czy zainstalowanie dysku twardego o większej pojemności. W sprzedaży znaleźć można wiele modeli, stąd też pytanie, na który z nich się zdecydować?

Jaki komputer all in one wybrać?

W zależności od konkretnych potrzeb, wybierając komputery AiO powinniśmy kierować się parametrami takimi jak procesor, pojemność dysku czy wydajnymi zintegrowanymi układami graficznymi

W zależności od konkretnych potrzeb, wybierając komputery AiO powinniśmy kierować się parametrami takimi jak procesor, pojemność dysku czy wydajnymi zintegrowanymi układami graficznymi. Najpopularniejszymi producentami tego typu desktopów są Lenovo, HP oraz Apple. Również komputery Dell stanowią interesującą ofertę, szczególnie kiedy chcemy wybrać komputer do biura. W każdym jednak przypadku modelu All-in-One zyskujemy niezbędną w codziennym użytkowaniu wydajność, a także porządek i dodatkową przestrzeń na biurku.

 

 

Dobry sprzęt Laptopy HP

Laptopy HP ProBook – dobra wydajność w atrakcyjnej cenie

Przedsiębiorstwo HP  posiada rozbudowaną ofertę laptopów stanowiących propozycję nie tylko odpowiadającą wymaganiom w zakresie wydajności, ale także określonemu budżetowi czy wymiarom. Jedną z serii cieszących się popularnością wśród użytkowników sektora biznesowego są laptopy HP ProBook. Modele tworzące wspomnianą linię produktów cechuje solidność wykonania, mocne podzespoły, a nade wszystko poręczność.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Laptopy HP

HP EliteBook – prestiżowe laptopy biznesowe dla wymagających

Laptopy HP EliteBook od ITnes należą do jednej z najpopularniejszych serii biznesowych dostępnych w sprzedaży. Nowoczesne urządzenia sprawdzą się w firmie i korporacji, a to głównie za sprawą swojej doskonałej wydajności, wszechstronnemu profilowi pracy oraz eleganckiej obudowie nadającej ultrabookom mobilny charakter. Czego jeszcze możemy się spodziewać, wybierając urządzenia EliteBook?

Czytaj dalej
Dobry sprzęt iPhone

Apple iPhone – czy rzeczywiście są tak dobre?

Smartfony na dobre zadomowiły się we wszystkich regionach na świecie. Nie bez powodu są tak popularne, w końcu są to urządzenia niezbędne w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o młode pokolenia (i nie tylko). Jednymi z najpopularniejszych smartfonów na świecie są urządzenia firmy Apple – Iphone’y. Czy faktycznie są one tak dobre?

Czytaj dalej