HP EliteBook – prestiżowe laptopy biznesowe dla wymagających

Laptopy HP EliteBook od ITnes należą do jednej z najpopularniejszych serii biznesowych dostępnych w sprzedaży. Nowoczesne urządzenia sprawdzą się w firmie i korporacji, a to głównie za sprawą swojej doskonałej wydajności, wszechstronnemu profilowi pracy oraz eleganckiej obudowie nadającej ultrabookom mobilny charakter. Czego jeszcze możemy się spodziewać, wybierając urządzenia EliteBook?

Który laptop wybrać do pracy biurowej i dlaczego HP EliteBook?

 

HP to przedsiębiorstwo z długą tradycją i doświadczeniem w tworzeniu sprzętu komputerowego. Zdobyta wiedza zdobyta w długoletniej praktyce wyraża się m.in. w urządzeniach HP EliteBook. To sprzęt najwyższej jakości zogniskowany na klientach niemogących pozwolić sobie na kompromisy podczas codziennych zadań. Duża wydajność, jakiej wymagają, musi iść w parze z najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością. Połączenie tych cech sprawiło, że omawiane ultrabooki są jedną z wiodących linii w segmencie biznesowym.

Cienkie i lekkie laptopy klasy premium – HP EliteBook

Ultracienkie laptopy HP EliteBook doskonale zdają egzamin w przypadku osób, których codzienność pełna jest dynamiki. Lekki i cienki laptop to w tym przypadku konieczność. Inżynierowie amerykańskiego przedsiębiorstwa HP doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb tego typu użytkowników. EliteBooki to kompaktowe mobilne komputery o niskiej wadze, w których zadbano jednocześnie o wzmacnianą konstrukcję obudowy wykonanej z aluminium i magnezu. Równie wysoka jakość przejawia się w podzespołach ukrytych pod elegancką pokrywą obudowy.

HP EliteBook – popularne laptopy z Windows 11

 

Urządzenia EliteBook posiadają mocne podzespoły, takie jak najnowsze procesory Intel Core lub AMD, zapewniające błyskawiczną pracę bez spadków wydajności w trakcie pracy. To również zasługa takich elementów jak szybkie dyski SSD oraz odpowiedni zapas pamięci RAM. Wszystko to sprawia, że laptopy biznesowe HP EliteBook są kompatybilne z  systemem Windows 11. W przypadku urządzeń tej klasy nie mogło zabraknąć również nowoczesnych rozwiązań w zakresie łączności. Ultrabooki korzystają z technologii Wi-Fi 5 oraz 6 (więcej), a także LTE.

Laptopy z dotykowym ekranem, podświetlaną klawiaturą i TPM

Sektor biznesowy wymaga również najwyższych parametrów w zakresie bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego też laptopy HP EliteBook często spotkać możemy w konfiguracji z dotykowym ekranem, wygodną podświetlaną klawiaturą oraz modułami TPM szyfrującymi dane zapisane na dysku. Wszystko to przekłada się na fakt, iż omawiane modele w pełni odpowiadają potrzebą najbardziej wymagających użytkowników.

Dobry sprzęt Laptopy ASUS

Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip

Asus agresywnie promuje swoją nowszą serię laptopów biznesowych o nazwie ExpertBook. ExpertBooks są dostępne od kilku lat, ale głównie jako opcje premium z modelami B9 9450 i B9 9400. Są też dostępne laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt

Ekonomiczne i wydajne laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400

ASUS ExpertBook B1 B1400 to jeden z podstawowych laptopów biznesowych ASUS, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z rewelacyjnej wydajności.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Serwery NAS QNAP

Wszystko o serwerach NAS QNAP

NAS są to inteligentne urządzenia, które mogą przechowywać w pamięci masowej dane, takie jak pliki, zarządzać nimi, a także je udostępniać. Są to zdjęcia i filmy oraz dokumenty. Serwer NAS można podłączyć również do sieci domowych i biurowych, udostępniać członkom rodziny albo współpracownikom bezpieczną przestrzeń pamięci masowej. Można do niej łatwo uzyskać dostęp poprzez różne […]

Czytaj dalej