Lekkie i poręczne tablety Apple iPad Pro 12 o zaawansowanych funkcjach

Tablety Apple iPad Pro 12 (5. gen.) – ITnes to wysokojakościowe, mobilne sprzęty, które cenione są za nieprzeciętny design, energooszczędność, mocne procesory i podzespoły. Na pokładzie urządzeń znajduje się 8-rdzeniowy CPU, który zapewnia wydajną i efektywną pracę. Co istotne, to urządzenie charakteryzuje się także wydajną grafiką, która umożliwia wykonywanie wielu różnych zadań. Urządzenie to charakteryzuje się bogactwem detali, niesamowitą gamą kolorów oraz dynamicznym obrazem, dzięki czemu idealnie nadaje się ono do prowadzenia wideokonferencji biznesowych. Na pokładzie urządzenia znajduje się ponadto powłoka oleofobowa, która jest odporna na odciski palców. Cechą charakterystyczną urządzenia jest również powłoka antyrefleksyjna, dzięki której można pracować na urządzeniu w każdych warunkach atmosferycznych, również w mocno nasłonecznionym miejscu.

Urządzenie iPad Pro 12 5. generacji dla miłośników nowoczesnych sprzętów

Tablety Apple iPad Pro 12 5. generacji wyróżniają się technologią ProMotion, która zwiększa częstotliwość odświeżania ekranu do 120Hz. W praktyce oznacza to, że ekran tabletów odświeża się aż 120 razy i to w ciągu zaledwie 1 sekundy. Dzięki technologii ProMotion obraz wyróżnia się doskonałą widocznością co przekłada się pozytywnie na komfort widzenia. Ponadto, na szczególną uwagę zasługuje wyświetlacz tego urządzenia jest to Liquid Retina XDR, który zapewnia szeroką gamę kolorów. Czym jeszcze wyróżnia się ta seria urządzeń? Otóż, charakteryzują ją mini diody LED, które tworzą niesamowity klimat strefy przyciemniania. Kolejną zaletą jest szybka łączność bezprzewodowa. Interfejs Wi-Fi 6 umożliwia łączenie się w sposób bezprzewodowy w miejscu, w którym można uzyskać dostęp do internetu, na przykład w restauracji, galerii czy też hotelu. Warto dodać, że te wyżej wymienione urządzenia są również niezwykle gustowne i przy tym funkcjonalne, świetnie współgrają z biznesowym charakterem pracy.

Ultraszerokokątna technologia oferowana w wysokiej jakości tabletach

Wyżej wymienione tablety od Apple wyróżniają się ponadto nowoczesną technologią aparatu. Ultraszerokokątny aparat z całą pewnością zostanie doceniony przez osoby, które prowadzą rozmowy FaceTime. Aplikacja ta przydaje się w rozmowach biznesowych. Dzięki niej można wykonywać lub odbierać połączenia telefoniczne i co ważne, można nimi zarządzać w komfortowy sposób. Czym jeszcze zaskakuje seria tych tabletów? Otóż, pomaga ona w wyostrzaniu niedoświetlonych zdjęć i filmów, co jest bardzo ważne w przypadku robienia dokumentacji biurowej. Czym jeszcze zaskakuje ten sprzęt? Otóż, na jego wyposażeniu znajduje się pięciokrotny zoom cyfrowy, który pomaga w robieniu perfekcyjnych zdjęć. Ponadto, użytkownik ma do dyspozycji możliwość nagrywania filmów Full HD 1080p. Na wyposażeniu tabletów znajduje się akumulator litowo-polimerowy, którego wyróżnia wysoka jakość oraz możliwość długiego użytkowania na pełnym naładowaniu. Jeśli chodzi o złącza, na pokładzie znajduje się USB Typu-C. System operacyjny oferowany w tej serii urządzeń to iPadOS 14. Bardzo dużą zaletą tego urządzenia jest jego lekkość, bowiem waży ono zaledwie 682 gramy. Tak lekki sprzęt można zabrać ze sobą wszędzie i można na nim pracować w ramach pracy zdalnej. Sprawdzą się one w czasie, gdy w grę wchodzi podróż służbowa.

Seria zaawansowanych urządzeń od firmy Apple

Procesor Apple M1 znajdujący się na pokładzie tej serii tabletów zapewnia wydajną i efektywną pracę. Wśród serii urządzeń od firmy Apple dużą popularnością cieszą się tablety, które posiadają nawet 2 tb pamięci masowej. Warto jednak pamiętać, że pojemność pamięci masowej może oczywiście być inna w zależności od konkretnej wersji oprogramowania. Urządzenie to wykonane jest ponadto z najwyższej jakości kompozytów, które nie zawierają szkodliwych związków. W ramach informacji warto wiedzieć, że:

  • szybka ekranów w tabletach nie zawiera arsenu,
  • urządzenia nie posiadają rtęci, BFR, PCW oraz berylu,
  • umożliwiają aż 10 godzin przeglądania internetu za pośrednictwem Wi‑Fi 6,
  • wyróżniają się technologią ProMotion,
  • posiadają szeroką gamę kolorów P3.