Odnieś sukces z każdego miejsca na ziemi

W dzisiejszych czasach firma nie równa się już przebywaniu w kilku sąsiadujących ze sobą pomieszczeniach jednego biurowca. Wiele organizacji stawia na pracę zdalną, a ich pracownicy są rozsiani po całym świecie. Z myślą o osobach, które lubią często zmieniać otoczenie, w którym pracują, ale jednocześnie chcą być w stałym kontakcie z firmą, ASUS stworzył Laptopy ASUS ExpertBook B5 B5302C z niesamowicie wydajną baterią, procesorem Intel Core i7 11. generacji i matrycą OLED zapewniającą oszałamiające efekty wizualne.

Lekki laptop pełen mocy

Stworzony z myślą o częstych podróżach ASUS ExpertBook B5 waży zaledwie 1,2 kg, przez co wcale nie odczujesz jego obecności w swoim bagażu. Swoją lekkość zawdzięcza zewnętrznej konstrukcji wykonanej z czystego aluminium. Procesor Intel Core i7 11. generacji gwarantuje natychmiastową gotowość do pracy od razu po włączeniu sprzętu. Wysoką jakość grafiki osiągniesz dzięki układowi graficznemu Irix Xe, a o niczym niezakłóconą łączność zadba karta Intel Wi-Fi 6 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/gaming/resources/wifi-6.html). Dysk SSD w laptopie ASUS ExpertBook B5 możesz rozbudować nawet do 2 TB, a 48 GB pamięci RAM DDR4 umożliwi błyskawiczny dostęp do zgromadzonych na nim danych.

Realistyczna jakość obrazu

Laptopy ASUS ExpertBook B5 B5302C posiadają solidne systemy bezpieczeństwa, dzięki którym chronione dane Twojej organizacji lub Twoje prywatne dokumenty nie trafią w ręce niepowołanych osób

Zastosowana w laptopach ASUS ExpertBook B5 B5302C technologia OLED to niezwykła jakość obrazu pełna detali i wiernie oddany szeroki zakres kolorystyczny. Paleta barw robi wrażenie nawet przy zmniejszonej jasności ekranu. Dzięki dotykowemu ekranowi, wrażliwemu zarówno na rysik jak i dotknięcie palcami, możesz szybko wprowadzać dane w najwygodniejszy dla siebie sposób. Antyodblaskowe wykończenie sprawi, że ostre światło słoneczne lub świecąca wprost w ekran lampa nie będą więcej stanowiły problemu w trakcie Twojej pracy.

Z myślą o tym, jak będą widzieć Cię inni, w kamerze laptopa ASUS ExpertBook B5 B5302C została zastosowana nowatorska technologia redukcji szumów. Dzięki niej zaskoczysz swoich współpracowników doskonałym wizerunkiem pełnym doskonale widocznych detali nawet przy deficytach naturalnego lub sztucznego oświetlenia.

Twoje dane będą zawsze bezpieczne

Laptopy ASUS ExpertBook B5 B5302C posiadają solidne systemy bezpieczeństwa, dzięki którym chronione dane Twojej organizacji lub Twoje prywatne dokumenty nie trafią w ręce niepowołanych osób. Czytnik linii papilarnych został zintegrowany z przyciskiem zasilania, abyś włączając urządzenie mógł od razu zalogować się do systemu i błyskawicznie zająć się oczekującymi zadaniami. Kamera internetowa posiada wbudowaną osłonę, którą możesz przymknąć po zakończonej wideorozmowie. Oprócz tego, w sprzęt wbudowane jest także gniazdo Kensington, za pomocą którego możesz dodatkowo zabezpieczyć swojego laptopa.

 

Dobry sprzęt Laptopy ASUS

Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip

Asus agresywnie promuje swoją nowszą serię laptopów biznesowych o nazwie ExpertBook. ExpertBooks są dostępne od kilku lat, ale głównie jako opcje premium z modelami B9 9450 i B9 9400. Są też dostępne laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt

Ekonomiczne i wydajne laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400

ASUS ExpertBook B1 B1400 to jeden z podstawowych laptopów biznesowych ASUS, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z rewelacyjnej wydajności.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Serwery NAS QNAP

Wszystko o serwerach NAS QNAP

NAS są to inteligentne urządzenia, które mogą przechowywać w pamięci masowej dane, takie jak pliki, zarządzać nimi, a także je udostępniać. Są to zdjęcia i filmy oraz dokumenty. Serwer NAS można podłączyć również do sieci domowych i biurowych, udostępniać członkom rodziny albo współpracownikom bezpieczną przestrzeń pamięci masowej. Można do niej łatwo uzyskać dostęp poprzez różne […]

Czytaj dalej