Tablety Microsoft Surface Go 3

Tablety Microsoft Surface Go 3 są w stanie usprawnić pracę praktycznie w każdym przedsiębiorstwie. Jakie są zdecydowanie największe zalety wspomnianych urządzeń?

Pióro Microsoft Surface Slim Pen 2

Przedsiębiorca, a także pracownicy będą mogli szkicować i tworzyć różne projekty. Godny uwagi jest fakt, że zostanie zachowane uczucie pisania na zwykłym papierze. Pióro oczywiście będzie można schować.

Bateria

Kolejnym atutem przemawiającym za omawianym rozwiązaniem jest bateria. Użytkownik będzie mógł pracować w terenie bawet przez 11 godzin. Zaletą produktu jest także szybkie ładowanie. Dzięki temu tablet w stosunkowo krótkim czasie zostanie naładowany.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tablety pozwalają na pracę w dowolnie wybranym miejscu przez użytkownika

Możliwość pracy w dowolnie wybranym przez siebie miejscu

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tablety pozwalają na pracę w dowolnie wybranym miejscu przez użytkownika. Nie można zapomnieć, że urządzenie jest małe i łatwe do przechowywania. Wystarczy ustawić wbudowaną podpórkę pod odpowiednim kątem, by stworzyć notatki czy narysować odpowiednie diagramy.

Możliwość łączenia się na większą liczbę sposobów

Jest to zaleta urządzenia bardzo często wymieniana przez użytkowników. Pracodawca lub pracownicy będą mogli podłączyć poszczególne akcesoria za pomocą portu USB-C®, łączności Bluetooth 5.0, gniazda słuchawkowego czy czytnika kart MicroSDXC.

Zdecydowanie więcej mocy do codziennych zadań

Osoba zainteresowana będzie mogła pozostać w kontakcie z osobami, na których jej zależy, a także uruchamiać wybrane przez siebie aplikacje. Mogą to być: Word, Outlook, Microsoft Teams.

Znacznie szybsze wysyłanie e-maili

Pracodawca z pracownikami będą mogli cieszyć się bardzo szybkim procesorem Intel® Core™ i3 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/details/processors/core/i3.html), Intel® Pentium®. Ogromnym atutem będzie także możliwość połączenia się z niezawodną i szybką siecią Wi-Fi 6, by uzyskać lepszą wydajność w pracy.

Lepsza nawigacja


Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że użytkownicy będą mogli cieszyć się szybszą nawigacją dzięki bardzo intuicyjnym gestom dotykowym. Należy mieć świadomość, że na pełniejszą nawigację będą pozwalały udoskonalone interakcje. Ponadto użytkownik będzie mógł wykonywać gesty wieloma palcami.

Opcjonalna klawiatura z pisaniem głosowym

Ogromną zaletą jest także możliwość mówienia do wbudowanych w urządzenie mikrofonów studyjnych. Oczywiście można będzie zobaczyć transkrypcję wypowiadanych słów na tekst. Warto wiedzieć, że rozpoznawanie głosu jest niezwykle dokładne. Wykrywane są bowiem modulacje głosu czy pauzy. Nie należy obawiać się tego, że znaki interpunkcyjne nie zostaną wstawione w odpowiednie miejsca.

Dobry sprzęt Laptopy ASUS

Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip

Asus agresywnie promuje swoją nowszą serię laptopów biznesowych o nazwie ExpertBook. ExpertBooks są dostępne od kilku lat, ale głównie jako opcje premium z modelami B9 9450 i B9 9400. Są też dostępne laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt

Ekonomiczne i wydajne laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400

ASUS ExpertBook B1 B1400 to jeden z podstawowych laptopów biznesowych ASUS, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z rewelacyjnej wydajności.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Serwery NAS QNAP

Wszystko o serwerach NAS QNAP

NAS są to inteligentne urządzenia, które mogą przechowywać w pamięci masowej dane, takie jak pliki, zarządzać nimi, a także je udostępniać. Są to zdjęcia i filmy oraz dokumenty. Serwer NAS można podłączyć również do sieci domowych i biurowych, udostępniać członkom rodziny albo współpracownikom bezpieczną przestrzeń pamięci masowej. Można do niej łatwo uzyskać dostęp poprzez różne […]

Czytaj dalej