Tablety Microsoft Surface Go 3

Tablety Microsoft Surface Go 3 są w stanie usprawnić pracę praktycznie w każdym przedsiębiorstwie. Jakie są zdecydowanie największe zalety wspomnianych urządzeń?

Pióro Microsoft Surface Slim Pen 2

Przedsiębiorca, a także pracownicy będą mogli szkicować i tworzyć różne projekty. Godny uwagi jest fakt, że zostanie zachowane uczucie pisania na zwykłym papierze. Pióro oczywiście będzie można schować.

Bateria

Kolejnym atutem przemawiającym za omawianym rozwiązaniem jest bateria. Użytkownik będzie mógł pracować w terenie bawet przez 11 godzin. Zaletą produktu jest także szybkie ładowanie. Dzięki temu tablet w stosunkowo krótkim czasie zostanie naładowany.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tablety pozwalają na pracę w dowolnie wybranym miejscu przez użytkownika

Możliwość pracy w dowolnie wybranym przez siebie miejscu

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tablety pozwalają na pracę w dowolnie wybranym miejscu przez użytkownika. Nie można zapomnieć, że urządzenie jest małe i łatwe do przechowywania. Wystarczy ustawić wbudowaną podpórkę pod odpowiednim kątem, by stworzyć notatki czy narysować odpowiednie diagramy.

Możliwość łączenia się na większą liczbę sposobów

Jest to zaleta urządzenia bardzo często wymieniana przez użytkowników. Pracodawca lub pracownicy będą mogli podłączyć poszczególne akcesoria za pomocą portu USB-C®, łączności Bluetooth 5.0, gniazda słuchawkowego czy czytnika kart MicroSDXC.

Zdecydowanie więcej mocy do codziennych zadań

Osoba zainteresowana będzie mogła pozostać w kontakcie z osobami, na których jej zależy, a także uruchamiać wybrane przez siebie aplikacje. Mogą to być: Word, Outlook, Microsoft Teams.

Znacznie szybsze wysyłanie e-maili

Pracodawca z pracownikami będą mogli cieszyć się bardzo szybkim procesorem Intel® Core™ i3 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/details/processors/core/i3.html), Intel® Pentium®. Ogromnym atutem będzie także możliwość połączenia się z niezawodną i szybką siecią Wi-Fi 6, by uzyskać lepszą wydajność w pracy.

Lepsza nawigacja


Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że użytkownicy będą mogli cieszyć się szybszą nawigacją dzięki bardzo intuicyjnym gestom dotykowym. Należy mieć świadomość, że na pełniejszą nawigację będą pozwalały udoskonalone interakcje. Ponadto użytkownik będzie mógł wykonywać gesty wieloma palcami.

Opcjonalna klawiatura z pisaniem głosowym

Ogromną zaletą jest także możliwość mówienia do wbudowanych w urządzenie mikrofonów studyjnych. Oczywiście można będzie zobaczyć transkrypcję wypowiadanych słów na tekst. Warto wiedzieć, że rozpoznawanie głosu jest niezwykle dokładne. Wykrywane są bowiem modulacje głosu czy pauzy. Nie należy obawiać się tego, że znaki interpunkcyjne nie zostaną wstawione w odpowiednie miejsca.

Dobry sprzęt Laptopy Dell

Dell Latitude 5440 – jak sprawuje się ten solidny laptop biznesowy ze średniej półki?

Notebook Dell Latitude 5440 jest częścią biznesowej serii Latitude firmy Dell, ze średniej półki. Latitude 5440 uosabia cechy niezbędne dla profesjonalistów, oferując równowagę między wydajnością, trwałością i funkcjami dostosowanymi do wymagań odbiorców zorientowanych na biznes. W tym wpisie skupimy się na modelu, który jest napędzany procesorem Intel Core i5-1335U 13. generacji zintegrowanym z procesorem graficznym […]

Czytaj dalej
Dobry sprzęt HP Elite

Wybór komputera biurowego- co warto wiedzieć, aby nie przepłacić?

Czym powinien charakteryzować się komputer biurowy? W XXI wieku pracowanie bez komputera jest niemożliwe. Dotyczy to zawodów nie tylko zdalnych, ale także stacjonarnych. Przy wyborze komputera stacjonarnego do biura domowego lub firmowego warto jest kierować się szeregiem kryteriów. Przede wszystkim przed dokonaniem zakupu należy odpowiedzieć sobie na pytanie- do czego komputer będzie służył? Przykładowo jeśli […]

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Laptopy HP

Mobilność ultrabooków biznesowych HP EliteBook

Firma HP wprowadziła linię biznesowych ultrabooków HP EliteBook od ITnes w 2013 roku. Te eleganckie i stylowe laptopy są cienkie i lekkie z super czułym ekranem dotykowym. Dodatkowo są tańsze od tradycyjnych laptopów i zaspokajają codzienne potrzeby większości użytkowników. Oprócz stylu i przystępnej ceny ultrabooki HP EliteBook mają kilka wspaniałych funkcji. Posiadają dyski SSD zapewniające szybkie […]

Czytaj dalej