Wszystko o serwerach NAS QNAP

NAS są to inteligentne urządzenia, które mogą przechowywać w pamięci masowej dane, takie jak pliki, zarządzać nimi, a także je udostępniać. Są to zdjęcia i filmy oraz dokumenty. Serwer NAS można podłączyć również do sieci domowych i biurowych, udostępniać członkom rodziny albo współpracownikom bezpieczną przestrzeń pamięci masowej. Można do niej łatwo uzyskać dostęp poprzez różne urządzenia mobilne i komputery. Są one również bardzo łatwe w obsłudze dla każdego i mają wiele różnych i potrzebnych funkcji.

Serwery NAS są przystosowane do współczesnego stylu życia, inteligentne oraz wydajne.

Co to są serwery NAS QNAP?

Serwery QNAPoferują kilka sposobów, w jakich można udostępniać pliki, takie jak e-maile z załącznikami, udostępnienie w serwisach społecznościowych, a także udostępnianie linków

Serwery NAS QNAP (z których ofertą zapoznasz się tutaj: https://itnes.pl/serwery/serwery-nas/serwery-nas-qnap/) są centralnymi serwerami pamięci masowej, które mają kilka dysków twardych. Zawsze są online i można mieć do nich dostęp praktycznie z każdego miejsca. Są one bardzo łatwe w obsłudze, a dodatkowo działają eleganckim systemem QTS, który w dodatku jest intuicyjny. Posiadają również wszechstronne funkcje, takie jak praktyczny menedżer plików, kopii zapasowych i pobierania. Mają także uprawnienia dostępu, centrum multimedialne i wiele innych. Funkcje te są proste w obsłudze i nie wymagają zaawansowanej wiedzy informatycznej, dostępne nawet dla laika.

Serwery NAS QNAP – jakie mają zalety?

Serwery te mają wszystkie pliki w jednym miejscu i można znaleźć je w ciągu kilku sekund. Można tutaj także tworzyć kopie zapasowe plików, dzięki czemu nie trzeba już przeznaczyć zewnętrznych dysków twardych do ich przechowywania. Systemy QTS oferują różne wygodne opcje tworzenia i przechowywania kopii zapasowych, funkcje szybkiego kopiowania USB, zdalne tworzenie kopii zapasowych i rozwiązania do kopii zapasowych w chmurze. Pliki można udostępniać w dowolnej chwili i miejscu. Dzięki temu nie trzeba nosić ze sobą zewnętrznych dysków twardych, oraz pamięci USB. Rozwiązuje to również problem przekazywania pojedynczych dysków, aby udostępniać zdjęcia, dokumenty, pliki muzyczne i nagrania wideo.

Serwery QNAPoferują kilka sposobów, w jakich można udostępniać pliki, takie jak e-maile z załącznikami, udostępnienie w serwisach społecznościowych, a także udostępnianie linków. Serwery te mają również wbudowane mechanizmy ochrony danych, takie jak zabezpieczenie danych przed zagrożeniami online i awariami dysków. Matryca RAID pozwala przywrócić dane nawet wtedy, kiedy dysk ulegnie awarii. Serwery QNAP obsługują wiele typów tych macierzy, dzięki czemu można je dobrać do różnych zastosowań. W serwerach tych zamontowane są mechanizmy zabezpieczeń, takich jak dwuetapowa weryfikacja, szyfrowanie woluminów i wiele innych.

 

Dobry sprzęt Laptopy ASUS

Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip

Asus agresywnie promuje swoją nowszą serię laptopów biznesowych o nazwie ExpertBook. ExpertBooks są dostępne od kilku lat, ale głównie jako opcje premium z modelami B9 9450 i B9 9400. Są też dostępne laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt

Ekonomiczne i wydajne laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400

ASUS ExpertBook B1 B1400 to jeden z podstawowych laptopów biznesowych ASUS, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z rewelacyjnej wydajności.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt iPhone

Wszystko o smartfonach Apple iPhone SE

Smartfony Apple iPhone SE ze strony itnes.pl to urządzenia najnowszej generacji. Wyróżnia je przede wszystkim to, że mają wspólny dla wszystkich urządzeń, które znajdują się w firmie, ekosystem. Jest on niezwykle wygodny i spójny. Składa się on z systemów operacyjnych, które są ze sobą zsynchronizowane i bardzo dobrze ze sobą współpracują. Są to systemy takie jak […]

Czytaj dalej