Wszystko o smartfonach Apple iPhone SE

Smartfony Apple iPhone SE ze strony itnes.pl to urządzenia najnowszej generacji. Wyróżnia je przede wszystkim to, że mają wspólny dla wszystkich urządzeń, które znajdują się w firmie, ekosystem. Jest on niezwykle wygodny i spójny. Składa się on z systemów operacyjnych, które są ze sobą zsynchronizowane i bardzo dobrze ze sobą współpracują. Są to systemy takie jak iOS, IPAD OS i macOS, a także komunikatory takie jak iMessage i FaceTime, a także wiele innych narzędzi do płatności i do przesyłania danych. Wszystko połączone jest kontem Apple ID. Służy ono do logowania się na wszystkich, połączonych ze sobą sprzętach.

System operacyjny iOS – co to jest?

System ten, a także wydajne procesory tego iPhona sprawia, że jest on bardzo płynny w działaniu. Lepiej także zarządza pamięcią RAM, a także szybciej ją czyści. Aparat ten potrzebuje także o wiele mniej gigabajtów niż inne, konkurencyjne urządzenia. System ten jest częściej aktualizowany, a jego następne wersje nie muszą być dopasowywane do innych sprzętów. Dzięki temu smartfony  na dłużej zachowują płynność, szybsze usuwanie błędów zapewnia większe bezpieczeństwo.

Obsługa iPhona jest bardzo prosta i intuicyjna i nie sprawia większych problemów

Producent tychże smartfonów zapewnia swoim klientom długoletnie wsparcie i współpracę. Modele, które są starsze, przez długi czas dostają różnego rodzaju aktualizacje, które dodatkowo są bezpłatne.

Od czego zacząć korzystanie ze smartfona?

Obsługa iPhona jest bardzo prosta i intuicyjna i nie sprawia większych problemów. Na początku powinno się skonfigurować funkcje Face ID, albo Touch ID, które ma służyć do odblokowania urządzenia. Dostęp może być autoryzowany przez odcisk palca lub przyłożenie do twarzy. Powinno się także zainstalować aplikację Przenieś do iOS, dzięki temu bezprzewodowo można przenieść wszystkie treści ze starego telefonu, takie jak muzyka, zdjęcia, kontakty i historie. Można także za pomocą tej aplikacji przenieść zakładki do stron internetowych, a także kalendarze i inne konta pocztowe. Logowanie może nastąpić przy pomocy konta AppleID, a także od razu je skonfigurować. Dzięki temu w prosty sposób można uzyskać wygodny dostęp do wielu funkcji, a także ściągnąć różne, potrzebne aplikacje. Potem włączyć można automatyczne, albo ręczne uaktualnienie systemu iOS. Później warto jest skonfigurować asystenta głosowego Siri, a także inne usługi. Korzystny jest bardzo zwłaszcza dysk na chmurze. Można korzystać z niego z każdego urządzenia Apple. Korzystanie ze smartfona znacznie ułatwi także skonfigurowanie, według swoich potrzeb, centrum sterowania.

 

Dobry sprzęt Laptopy ASUS

Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip

Asus agresywnie promuje swoją nowszą serię laptopów biznesowych o nazwie ExpertBook. ExpertBooks są dostępne od kilku lat, ale głównie jako opcje premium z modelami B9 9450 i B9 9400. Są też dostępne laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt

Ekonomiczne i wydajne laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400

ASUS ExpertBook B1 B1400 to jeden z podstawowych laptopów biznesowych ASUS, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z rewelacyjnej wydajności.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Serwery NAS QNAP

Wszystko o serwerach NAS QNAP

NAS są to inteligentne urządzenia, które mogą przechowywać w pamięci masowej dane, takie jak pliki, zarządzać nimi, a także je udostępniać. Są to zdjęcia i filmy oraz dokumenty. Serwer NAS można podłączyć również do sieci domowych i biurowych, udostępniać członkom rodziny albo współpracownikom bezpieczną przestrzeń pamięci masowej. Można do niej łatwo uzyskać dostęp poprzez różne […]

Czytaj dalej