4 powody, dla których warto kupić smartfony iPhone’a

Geekowie komputerowi to geekowie, potrafią sami dojść do tego i stwierdzić jakie smartfony Apple iPhone najlepiej kupić. Ale co ze zwykłymi użytkownikami, którzy naprawdę nie rozumieją, dlaczego mieliby przepłacać za iPhone’a? Wiele osób chce kupić dobry smartfon, ale nie chce popełnić błędu, wydając pieniądze na coś, co nie spełni ich potrzeb. To właśnie dla takich osób napisałem ten post, w którym mówię o 10 powodach, dla których warto kupić iPhone’a.

Znacznie mniejsze prawdopodobieństwo napotkania błędów

Weźmy jakiegoś dobrego producenta smartfonów i porównajmy go z Apple. Niech to będzie Lenovo, Samsung – nie ma znaczenia. Problem w tym, że wszyscy poza Apple mają wiele smartfonów w produkcji, a czasem wiele linii, każda z kilkoma modelami. Każde urządzenie musi być starannie przemyślane i zaprojektowane, aby zapewnić, że wszystkie deklarowane cechy urządzenia działają prawidłowo. Rzecz w tym, że kiedy masz jeden, dwa, a nawet trzy smartfony w produkcji, jest to o wiele łatwiejsze do zrobienia, niż kiedy masz ich dwadzieścia.

iPhone to mała inwestycja w następny smartfon

Jest to fakt, który został udowodniony na przestrzeni lat. Jeśli kupisz nowego iPhone’a i nowy flagowy smartfon od innego producenta, i to jakiegokolwiek producenta, za rok, dwa, trzy, sprzedasz je za znacznie więcej, nawet jeśli pierwotnie kosztowały tyle samo. Prosta historia.

iPhone jest dużo łatwiejszy do sprzedania

Ponownie, to jest fakt. Łatwiej jest sprzedać smartfony Apple iPhone w dowolnym stanie niż jakikolwiek inny smartfon w tym samym stanie. Częściej niż nie, to trwa wszędzie od kilku minut do dnia, aby sprzedać iPhone. Czasami, jeśli nie jesteś w pośpiechu, to ma sens, aby sprzedać za więcej niż inni, zwłaszcza jeśli masz dobry stan urządzenia. W przypadku innych smartfonów, trzeba będzie albo umieścić małą cenę, lub czekać dłużej na kupca.

Istnieje wiele akcesoriów, które są produkowane dla iPhone.

Produkowane są nie tylko futerały i woreczki. Są tam zabawki, zestawy do aparatów, statywy, statywy, walizki z bateriami, gamepady, wykrywacze alkoholu, sprzęt muzyczny i masa innych przydatnych i nie przydatnych gadżetów. Żaden inny smartfon w historii nie wyprodukował nawet połowy tego, co jest dostępne dla iPhone’a.

Dobry sprzęt Laptopy Dell

Dell Latitude 5440 – jak sprawuje się ten solidny laptop biznesowy ze średniej półki?

Notebook Dell Latitude 5440 jest częścią biznesowej serii Latitude firmy Dell, ze średniej półki. Latitude 5440 uosabia cechy niezbędne dla profesjonalistów, oferując równowagę między wydajnością, trwałością i funkcjami dostosowanymi do wymagań odbiorców zorientowanych na biznes. W tym wpisie skupimy się na modelu, który jest napędzany procesorem Intel Core i5-1335U 13. generacji zintegrowanym z procesorem graficznym […]

Czytaj dalej
Dobry sprzęt HP Elite

Wybór komputera biurowego- co warto wiedzieć, aby nie przepłacić?

Czym powinien charakteryzować się komputer biurowy? W XXI wieku pracowanie bez komputera jest niemożliwe. Dotyczy to zawodów nie tylko zdalnych, ale także stacjonarnych. Przy wyborze komputera stacjonarnego do biura domowego lub firmowego warto jest kierować się szeregiem kryteriów. Przede wszystkim przed dokonaniem zakupu należy odpowiedzieć sobie na pytanie- do czego komputer będzie służył? Przykładowo jeśli […]

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Laptopy HP

Mobilność ultrabooków biznesowych HP EliteBook

Firma HP wprowadziła linię biznesowych ultrabooków HP EliteBook od ITnes w 2013 roku. Te eleganckie i stylowe laptopy są cienkie i lekkie z super czułym ekranem dotykowym. Dodatkowo są tańsze od tradycyjnych laptopów i zaspokajają codzienne potrzeby większości użytkowników. Oprócz stylu i przystępnej ceny ultrabooki HP EliteBook mają kilka wspaniałych funkcji. Posiadają dyski SSD zapewniające szybkie […]

Czytaj dalej