4 powody, dla których warto kupić smartfony iPhone’a

Geekowie komputerowi to geekowie, potrafią sami dojść do tego i stwierdzić jakie smartfony Apple iPhone najlepiej kupić. Ale co ze zwykłymi użytkownikami, którzy naprawdę nie rozumieją, dlaczego mieliby przepłacać za iPhone’a? Wiele osób chce kupić dobry smartfon, ale nie chce popełnić błędu, wydając pieniądze na coś, co nie spełni ich potrzeb. To właśnie dla takich osób napisałem ten post, w którym mówię o 10 powodach, dla których warto kupić iPhone’a.

Znacznie mniejsze prawdopodobieństwo napotkania błędów

Weźmy jakiegoś dobrego producenta smartfonów i porównajmy go z Apple. Niech to będzie Lenovo, Samsung – nie ma znaczenia. Problem w tym, że wszyscy poza Apple mają wiele smartfonów w produkcji, a czasem wiele linii, każda z kilkoma modelami. Każde urządzenie musi być starannie przemyślane i zaprojektowane, aby zapewnić, że wszystkie deklarowane cechy urządzenia działają prawidłowo. Rzecz w tym, że kiedy masz jeden, dwa, a nawet trzy smartfony w produkcji, jest to o wiele łatwiejsze do zrobienia, niż kiedy masz ich dwadzieścia.

iPhone to mała inwestycja w następny smartfon

Jest to fakt, który został udowodniony na przestrzeni lat. Jeśli kupisz nowego iPhone’a i nowy flagowy smartfon od innego producenta, i to jakiegokolwiek producenta, za rok, dwa, trzy, sprzedasz je za znacznie więcej, nawet jeśli pierwotnie kosztowały tyle samo. Prosta historia.

iPhone jest dużo łatwiejszy do sprzedania

Ponownie, to jest fakt. Łatwiej jest sprzedać smartfony Apple iPhone w dowolnym stanie niż jakikolwiek inny smartfon w tym samym stanie. Częściej niż nie, to trwa wszędzie od kilku minut do dnia, aby sprzedać iPhone. Czasami, jeśli nie jesteś w pośpiechu, to ma sens, aby sprzedać za więcej niż inni, zwłaszcza jeśli masz dobry stan urządzenia. W przypadku innych smartfonów, trzeba będzie albo umieścić małą cenę, lub czekać dłużej na kupca.

Istnieje wiele akcesoriów, które są produkowane dla iPhone.

Produkowane są nie tylko futerały i woreczki. Są tam zabawki, zestawy do aparatów, statywy, statywy, walizki z bateriami, gamepady, wykrywacze alkoholu, sprzęt muzyczny i masa innych przydatnych i nie przydatnych gadżetów. Żaden inny smartfon w historii nie wyprodukował nawet połowy tego, co jest dostępne dla iPhone’a.

Dobry sprzęt Laptopy ASUS

Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip

Asus agresywnie promuje swoją nowszą serię laptopów biznesowych o nazwie ExpertBook. ExpertBooks są dostępne od kilku lat, ale głównie jako opcje premium z modelami B9 9450 i B9 9400. Są też dostępne laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt

Ekonomiczne i wydajne laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400

ASUS ExpertBook B1 B1400 to jeden z podstawowych laptopów biznesowych ASUS, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z rewelacyjnej wydajności.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Serwery NAS QNAP

Wszystko o serwerach NAS QNAP

NAS są to inteligentne urządzenia, które mogą przechowywać w pamięci masowej dane, takie jak pliki, zarządzać nimi, a także je udostępniać. Są to zdjęcia i filmy oraz dokumenty. Serwer NAS można podłączyć również do sieci domowych i biurowych, udostępniać członkom rodziny albo współpracownikom bezpieczną przestrzeń pamięci masowej. Można do niej łatwo uzyskać dostęp poprzez różne […]

Czytaj dalej