Co to są HP ZBooki?

HP ZBook to seria solidnych notebóków. Maja one solidną, wytrzymałą obudowę, przy czym zachowują lekkość laptopa. Jest to jeden z najlepszych sprzętów używanych w biznesie. HP Zbooki mają bardzo dużą mobilność i funkcjonalność. Dzięki tym notebookom możliwa jest praca w każdym miejscu i okolicznościach.

Zalety HP ZBook

Do najważniejszych zalet tych urządzeń należy obecność złącza stacji dokującej. Daje to bardzo duże możliwości rozbudowy. Notebook ten ma profesjonalne karty graficzne, dzięki temu jest świetnym nabytkiem dla każdego grafika. Mają także elegancki wygląd, a przy tym są wykonane bardzo starannie. Urządzenia te mają nowoczesne, uniwersalne podzespoły, dzięki temu skorzystać z nich mogą specjaliści z różnych dziedzin. HP ZBooki mają matowe matryce, zestaw złączy, a także dodatkowe zabezpieczenia.

HP ZBook to seria solidnych notebóków. Maja one solidną, wytrzymałą obudowę, przy czym zachowują lekkość laptopa

Rodzaje stacji mobilnych roboczych HP ZBook

HP Z VR Backpack jest to mobilna stacja robocza. Ma nietypową obudowę, która przeznaczona jest do wszystkich prac w technologii VR. Jest w kształcie plecaka, w którym pochowane są wszystkie przewody.

Kolejnym rodzajem jest HP ZBook Studio. Jest to bardzo cienka i lekka stacja robocza, którą można przenosić. Ma bardzo dużą funkcjonalność i wydajność.

HP ZBook Studio *360 jest serią konwertowalnych stacji roboczych, mobilnych. Ekran laptopa można obrócić o 360 stopni i jest dotykowy. Notebook ten jest ma nowoczesną, smukłą obudowę, wykonana z najlepszego gatunkowo materiału.

HP ZBook 17 jest to notebook, który ma bardzo dużą wydajność i funkcjonalność. Ten model jest przeznaczony dla bardzo wymagających fachowców wielu dziedzin. Jest on nieco większy gabarytowo od pozostałych modeli.

HP ZBook 15v są to mobilne notebooki, przeznaczone dla fachowców, który nie tyle zależy na wydajności, a bardziej na sprzęcie specjalistycznym. Klawiatura jest całkowicie podświetlona, matryce natomiast są matowe.

HP ZBook 15u jest serią profesjonalną, dla specjalistów w różnych dziedzinach, którzy potrzebują sprzętu ponadprzeciętnego w swej funkcjonalności i wydajności.

HP ZBook 14 u to mobilne notebooki które dedykowane są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy potrzebują sprzętu o właściwościach większych niż modele używane przez zwykłych konsumentów.

HP ZBook 14 to także seria stacji mobilnych, które mają ponadprzeciętne funkcje i właściwości. Są one bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia. Dzieje się tak, ponieważ mają obudowę wykonaną ze stopu magnezu i aluminium.

 

Dobry sprzęt Laptopy ASUS

Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip

Asus agresywnie promuje swoją nowszą serię laptopów biznesowych o nazwie ExpertBook. ExpertBooks są dostępne od kilku lat, ale głównie jako opcje premium z modelami B9 9450 i B9 9400. Są też dostępne laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt

Ekonomiczne i wydajne laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400

ASUS ExpertBook B1 B1400 to jeden z podstawowych laptopów biznesowych ASUS, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z rewelacyjnej wydajności.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Serwery NAS QNAP

Wszystko o serwerach NAS QNAP

NAS są to inteligentne urządzenia, które mogą przechowywać w pamięci masowej dane, takie jak pliki, zarządzać nimi, a także je udostępniać. Są to zdjęcia i filmy oraz dokumenty. Serwer NAS można podłączyć również do sieci domowych i biurowych, udostępniać członkom rodziny albo współpracownikom bezpieczną przestrzeń pamięci masowej. Można do niej łatwo uzyskać dostęp poprzez różne […]

Czytaj dalej