Co to są HP ZBooki?

HP ZBook to seria solidnych notebóków. Maja one solidną, wytrzymałą obudowę, przy czym zachowują lekkość laptopa. Jest to jeden z najlepszych sprzętów używanych w biznesie. HP Zbooki mają bardzo dużą mobilność i funkcjonalność. Dzięki tym notebookom możliwa jest praca w każdym miejscu i okolicznościach.

Zalety HP ZBook

Do najważniejszych zalet tych urządzeń należy obecność złącza stacji dokującej. Daje to bardzo duże możliwości rozbudowy. Notebook ten ma profesjonalne karty graficzne, dzięki temu jest świetnym nabytkiem dla każdego grafika. Mają także elegancki wygląd, a przy tym są wykonane bardzo starannie. Urządzenia te mają nowoczesne, uniwersalne podzespoły, dzięki temu skorzystać z nich mogą specjaliści z różnych dziedzin. HP ZBooki mają matowe matryce, zestaw złączy, a także dodatkowe zabezpieczenia.

HP ZBook to seria solidnych notebóków. Maja one solidną, wytrzymałą obudowę, przy czym zachowują lekkość laptopa

Rodzaje stacji mobilnych roboczych HP ZBook

HP Z VR Backpack jest to mobilna stacja robocza. Ma nietypową obudowę, która przeznaczona jest do wszystkich prac w technologii VR. Jest w kształcie plecaka, w którym pochowane są wszystkie przewody.

Kolejnym rodzajem jest HP ZBook Studio. Jest to bardzo cienka i lekka stacja robocza, którą można przenosić. Ma bardzo dużą funkcjonalność i wydajność.

HP ZBook Studio *360 jest serią konwertowalnych stacji roboczych, mobilnych. Ekran laptopa można obrócić o 360 stopni i jest dotykowy. Notebook ten jest ma nowoczesną, smukłą obudowę, wykonana z najlepszego gatunkowo materiału.

HP ZBook 17 jest to notebook, który ma bardzo dużą wydajność i funkcjonalność. Ten model jest przeznaczony dla bardzo wymagających fachowców wielu dziedzin. Jest on nieco większy gabarytowo od pozostałych modeli.

HP ZBook 15v są to mobilne notebooki, przeznaczone dla fachowców, który nie tyle zależy na wydajności, a bardziej na sprzęcie specjalistycznym. Klawiatura jest całkowicie podświetlona, matryce natomiast są matowe.

HP ZBook 15u jest serią profesjonalną, dla specjalistów w różnych dziedzinach, którzy potrzebują sprzętu ponadprzeciętnego w swej funkcjonalności i wydajności.

HP ZBook 14 u to mobilne notebooki które dedykowane są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy potrzebują sprzętu o właściwościach większych niż modele używane przez zwykłych konsumentów.

HP ZBook 14 to także seria stacji mobilnych, które mają ponadprzeciętne funkcje i właściwości. Są one bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia. Dzieje się tak, ponieważ mają obudowę wykonaną ze stopu magnezu i aluminium.

 

Dobry sprzęt Laptopy Dell

Dell Latitude 5440 – jak sprawuje się ten solidny laptop biznesowy ze średniej półki?

Notebook Dell Latitude 5440 jest częścią biznesowej serii Latitude firmy Dell, ze średniej półki. Latitude 5440 uosabia cechy niezbędne dla profesjonalistów, oferując równowagę między wydajnością, trwałością i funkcjami dostosowanymi do wymagań odbiorców zorientowanych na biznes. W tym wpisie skupimy się na modelu, który jest napędzany procesorem Intel Core i5-1335U 13. generacji zintegrowanym z procesorem graficznym […]

Czytaj dalej
HP ZBook

Wydajnej klasy laptopy biznesowe HP

HP jest światowym liderem w dziedzinie konsumenckich i komercyjnych produktów elektronicznych. Każda linia produktów HP obejmuje różnorodne laptopy, komputery stacjonarne i drukarki. Biznesowa seria laptopów HP – nazwana tak od ich wytrzymałej stalowej konstrukcji jest wyposażona w najnowszą technologię o wysokiej wydajności. Ponadto wszystkie ich modele są wyposażone w ulepszone funkcje bezpieczeństwa, które zwiększają produktywność.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt HP Elite

Wybór komputera biurowego- co warto wiedzieć, aby nie przepłacić?

Czym powinien charakteryzować się komputer biurowy? W XXI wieku pracowanie bez komputera jest niemożliwe. Dotyczy to zawodów nie tylko zdalnych, ale także stacjonarnych. Przy wyborze komputera stacjonarnego do biura domowego lub firmowego warto jest kierować się szeregiem kryteriów. Przede wszystkim przed dokonaniem zakupu należy odpowiedzieć sobie na pytanie- do czego komputer będzie służył? Przykładowo jeśli […]

Czytaj dalej