Dlaczego EliteBook to dobry wybór? Oto w jaki sposób ultrabooki HP ułatwiają pracę

Marka HP to jeden z największych producentów sprzętu komputerowego, który ceniony jest za wysoki poziom wykonania oraz świetne parametry. Oferta przedsiębiorstwa jest niezwykle rozbudowana, a jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii jest biznesowa linia ultrabooków HP EliteBook. Nowoczesne, eleganckie i cechujące się niecodzienną funkcjonalnością urządzenia mają za zadanie usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych. Co oferują laptopy HP EliteBook oraz w jaki sposób ułatwiają pracę? Wyjaśniamy w poniżej przygotowanym artykule.

Laptopy HP EliteBook – co wpływa na ich wyjątkowość?

Segment urządzeń biznesowych to specyficzne grono odbiorców, którzy nade wszystko od sprzętu wymagają niezawodności, solidnego wykonania oraz nowoczesnych rozwiązań umożliwiających dotrzymania kroku w dynamicznie zmieniających się realiach świata biznesu. Nic więc dziwnego, że linia HP EliteBook jest tak wysoce ceniona. Spełnia ona wszelkie rygorystyczne wymagania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Nie dziwi więc, że jest to główny konkurent dla innych czołowych graczy rynku, tj. modeli Dell Latitude oraz Lenovo ThinkPad. Komputery Hewlett-Packard nie skupiają się jednak wyłącznie na nadążaniu za trendami, ale również na ich kreowaniu. Dzięki temu urządzenia flagowej serii posiadają unikalny charakter, który doceniony został przez użytkowników.

Laptopy idealne do pracy zdalnej oraz dla mobilnych

Zmieniający się tryb pracy sprawia, że wymaganą są również odpowiednie narzędzia, które umożliwią nam sprawne i komfortowe realizowanie obowiązków zawodowych. Laptopy biznesowe HP EliteBook dostarczają wszechstronnych i funkcjonalnych rozwiązań, które wpływają na poziom i efektywność codziennej pracy. Dzięki nowoczesnemu i przemyślanemu projektowi, wspomniane ultrabooki znajdą zastosowanie m.in. w domowym biurze, jak i stanowić będą nieocenioną pomoc w przypadku osób pracujących w podróży. Laptopy EliteBook mogą pochwalić się wysoką wytrzymałością potwierdzoną testami o standardzie militarnym. Dzięki temu zabierając urządzenie w podróż, nie musimy martwić się o to, że ulegnie ono awarii z powodu wstrząsów czy zanieczyszczeń.

Marka HP to jeden z największych producentów sprzętu komputerowego, który ceniony jest za wysoki poziom wykonania oraz świetne parametry

Lekkość, wydajność i wygoda, czyli trio niezbędne w każdym biznesie

Osoby na co dzień zajmujące się biznesem doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest bycie na bieżąco z wieloma sprawami jednocześnie. Nic więc dziwnego, że urządzenia dedykowane dla tego sektora muszą być responsywne, wydajne oraz łatwo odnajdujące się w każdych warunkach. Laptopy HP EliteBook w swoim portfolio posiadają modele umożliwiające nabycie narzędzia pracy dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Małe laptopy z 13-calowym ekranem dla mobilnych, 15-calowe laptopy adresowane do pracy w biurze oraz modne 16-calowce. Przekrój konfiguracji umożliwia łatwe znalezienie komputera odpowiedniego do konkretnych zadań.

Biznesowe laptopy HP EliteBook – który wybrać?

Mnogość opcji wyboru powoduje również dylemat w postaci: który laptop wybrać? Jeżeli zależy nam na ultramobilności, najlepszym wyborem będą laptopy HP EliteBook ósmej i dziewiątej generacji. 13-calowe biznesówki za sprawą kompaktowych wymiarów i bezkompromisowej mocy będą doskonałym partnerem podczas podróży służbowych i konferencji. Ci, którzy więcej czasu spędzają w biurze lub pracując zdalnie, powinni wybrać modele w konfiguracji z 15-calowym ekranem, lub laptopy 16-calowe. Większa powierzchnia robocza wpłynie na komfort pracy w biurze, a jednocześnie zapewni łatwość przenoszenia, kiedy zajdzie potrzeba zabrania laptopa poza obręb biura. Najnowszymi propozycjami w tym zakresie są laptopy z Intel Core 12. Generacji HP EliteBook 860 G9 oraz urządzenia ósmej generacji HP EliteBook 850 G8.

Jakość i wygoda, czyli urządzenia EliteBook

Nowoczesne ultrabooki flagowej serii HP EliteBook to narzędzia dedykowane odbiorcom korporacyjnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom. Każdy z nich może pochwalić się nienagannym wykonaniem, aktualnym designem, a co najważniejsze wydajnością i niezawodnością. Codzienną stabilność podczas pracy potwierdza certyfikat Intel Evo. Całości dopełnia również wysoki poziom zabezpieczeń mających zapewnić użytkownikom ochronę ich danych.

 

 

Dobry sprzęt Laptopy HP

Elegancki model laptopa do biura

Obecnie można podzielić notebooki na poszczególne segmenty – gamingowe, multimedialne, biznesowe. Dla ludzi biznesu przeznaczone są laptopy charakteryzujące się pewnymi parametrami, bez których komfort użytkowania takiego sprzętu byłby niemożliwy. Warto też podkreślić, że dawniej, standardem obowiązującym w biurach był stacjonarny komputer. Dzisiaj owszem, też używa się takiego sprzętu, jednak dużo rzadziej. Zmieniła się przede wszystkim […]

Czytaj dalej
Dobry sprzęt HP ZBook Laptopy HP

Co to są HP ZBooki?

HP ZBook to seria solidnych notebóków. Maja one solidną, wytrzymałą obudowę, przy czym zachowują lekkość laptopa. Jest to jeden z najlepszych sprzętów używanych w biznesie. HP Zbooki mają bardzo dużą mobilność i funkcjonalność. Dzięki tym notebookom możliwa jest praca w każdym miejscu i okolicznościach.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Laptopy HP

Laptopy HP ProBook – dobra wydajność w atrakcyjnej cenie

Przedsiębiorstwo HP  posiada rozbudowaną ofertę laptopów stanowiących propozycję nie tylko odpowiadającą wymaganiom w zakresie wydajności, ale także określonemu budżetowi czy wymiarom. Jedną z serii cieszących się popularnością wśród użytkowników sektora biznesowego są laptopy HP ProBook. Modele tworzące wspomnianą linię produktów cechuje solidność wykonania, mocne podzespoły, a nade wszystko poręczność.

Czytaj dalej