Ekonomiczne i wydajne laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400

ASUS ExpertBook B1 B1400 to jeden z podstawowych laptopów biznesowych ASUS, który cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Olbrzymia popularność wynika nie tylko z bardzo atrakcyjnej ceny, ale również z rewelacyjnej wydajności.

Dlaczego warto?

Laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400 – ITnes wyróżniają się wzmocnioną obudową i kompletnym zestawem niezbędnych portów. Jest to idealny sprzęt mobilny dla tych osób, które często pracują w podróży. Osoby, które cenią sobie wydajną i komfortową pracę powinny jak najszybciej sprawdzić co mają do zaoferowania nowoczesne laptopy marki ASUS. Wielofunkcyjny laptop ASUS ExpertBook B1 B1400 zaprojektowany został w taki sposób, aby umożliwić użytkownikom długotrwałą pracę nawet pod bardzo dużym obciążeniem. Dzięki wymienionym wcześniej portom można raz na zawsze zapomnieć o dodatkowych przejściówkach i kłopotliwych adapterach.

Do komfortowej pracy biurowej w zupełności wystarczy 8-16 GB wbudowanej pamięci operacyjnej

Idealne komputery przenośne dla małych i średnich firm

Laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400 są doskonałym wyborem nie tylko dla małych i średnich firm, ale również dla odbiorców indywidualnych. Szybki, bezawaryjny i sprawdzony komputer zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują także szerokie możliwości konfiguracyjne, dzięki czemu w każdej chwili można sprzęt rozbudować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Przy wielu konkurencyjnych laptopach niestety poszczególne podzespoły są wlutowane w płytę główną. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że nie ma możliwości wymiany dysku twardego albo pamięci RAM. W przypadku modelu ASUS ExpertBook B1 B1400 nie ma oczywiście tego i wielu innych problemów.

Laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400 - ITnes wyróżniają się wzmocnioną obudową i kompletnym zestawem niezbędnych portów

Wysoka wydajność

Do komfortowej pracy biurowej w zupełności wystarczy 8-16 GB wbudowanej pamięci operacyjnej. Jak wspomniano powyżej dzięki dodatkowym slotom DDR4 w każdej chwili można dokupić kolejną kostkę RAM, która znacząco zwiększy wydajność. Wymienić można także wbudowany dysk SSD. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby dołączyć dodatkowy dysk HDD/SSD (w rozmiarze 2,5 cala). Laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400 pozwalają także wybierać spośród najnowszych procesorów Intel Core 11 generacji. W zależności od własnych potrzeb i zasobności portfela można wybrać układy Core i3, i5 lub i7. Znakiem charakterystycznym opisywanego sprzętu jest oczywiście lekka i bardzo cienka konstrukcja, która znacząco poprawia komfort pracy. Ergonomiczny laptop o przekątnej 14 cali waży jedynie 1,45 kg. Jest to rewelacyjny sprzęt IT, który będzie można zabrać w podróż służbową.

 

Dobry sprzęt Laptopy ASUS

Laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip

Asus agresywnie promuje swoją nowszą serię laptopów biznesowych o nazwie ExpertBook. ExpertBooks są dostępne od kilku lat, ale głównie jako opcje premium z modelami B9 9450 i B9 9400. Są też dostępne laptopy ASUS ExpertBook B7 Flip.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Serwery NAS QNAP

Wszystko o serwerach NAS QNAP

NAS są to inteligentne urządzenia, które mogą przechowywać w pamięci masowej dane, takie jak pliki, zarządzać nimi, a także je udostępniać. Są to zdjęcia i filmy oraz dokumenty. Serwer NAS można podłączyć również do sieci domowych i biurowych, udostępniać członkom rodziny albo współpracownikom bezpieczną przestrzeń pamięci masowej. Można do niej łatwo uzyskać dostęp poprzez różne […]

Czytaj dalej
Dobry sprzęt iPhone

Wszystko o smartfonach Apple iPhone SE

Smartfony Apple iPhone SE ze strony itnes.pl to urządzenia najnowszej generacji. Wyróżnia je przede wszystkim to, że mają wspólny dla wszystkich urządzeń, które znajdują się w firmie, ekosystem. Jest on niezwykle wygodny i spójny. Składa się on z systemów operacyjnych, które są ze sobą zsynchronizowane i bardzo dobrze ze sobą współpracują. Są to systemy takie jak […]

Czytaj dalej