Laptopy HP ProBook – dobra wydajność w atrakcyjnej cenie

Przedsiębiorstwo HP  posiada rozbudowaną ofertę laptopów stanowiących propozycję nie tylko odpowiadającą wymaganiom w zakresie wydajności, ale także określonemu budżetowi czy wymiarom. Jedną z serii cieszących się popularnością wśród użytkowników sektora biznesowego są laptopy HP ProBook. Modele tworzące wspomnianą linię produktów cechuje solidność wykonania, mocne podzespoły, a nade wszystko poręczność.

Biznesowa seria HP ProBook – popularne laptopy do biura i pracy mobilnej

Przedsiębiorstwo HP  posiada rozbudowaną ofertę laptopów stanowiących propozycję nie tylko odpowiadającą wymaganiom w zakresie wydajności, ale także określonemu budżetowi czy wymiarom

Modele HP ProBook mogą poszczycić się, jak na serię typowo biznesową przystało, wysoką jakością wykończenia. Sama obudowa to konstrukcja o solidnym charakterze wykonana z dobrej jakości materiałów. To również kompaktowa i lekka struktura, co korzystnie wpływa na mobilność i łatwość przenoszenia urządzenia. Ważnym elementem w przypadku omawianej serii jest atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Jest to więc klasyczny sprzęt, który posłuży do pracy w biurze, jak i stanowić będzie cenne narzędzie podczas spotkań biznesowych.

Czy laptopy HP ProBook są dobre?

Z pewnością laptopy HP ProBook należą do urządzeń o uznanej renomie, co tylko potwierdza fakt, jak często są wybierane. Chcąc wejść w posiadanie mobilnego komputera, który nie zawiedzie w codziennej pracy biurowej, biznesowa seria amerykańskiego przedsiębiorstwa jest jedną z ciekawszych opcji w tym segmencie rynku. Oprócz biznesowej jakości wykonania, mamy do czynienia z dobrą wydajnością na co dzień, a także bogatym pakietem zabezpieczeń danych. Laptopy z rodziny HP ProBook nadają się więc dla pracowników firm i korporacji.

Jaki laptop HP ProBook wybrać?

Przedsiębiorstwo HP  posiada rozbudowaną ofertę laptopów stanowiących propozycję nie tylko odpowiadającą wymaganiom w zakresie wydajności, ale także określonemu budżetowi czy wymiarom

Rodzina urządzeń HP ProBook jest dość liczna, dlatego też wybór odpowiedniego modelu może stanowić nie lada orzech do zgryzienia. Do popularnych podserii należy m.in. linia ProBook 430. Urządzenia te oprócz kompaktowych wymiarów wyposażone są w niskonapięciowe procesory Intel Core i3 lub i5. Ponadto na ich pokładzie znajdują się dyski SSD.

Chcąc kupić laptopa z większym ekranem, swoją uwagę warto skierować ku modelom serii ProBook 450. Matryce o przekątnej 15,6-cala i wzmocniona aluminium obudowa to wygodne narzędzie pracy biurowej. Tutaj do dyspozycji użytkowników oddano oprócz procesorów Intel, także chipsety AMD. Całości dopełnia żywotna bateria wykorzystująca systemy optymalizacji.

Dla osób potrzebujących dużej przestrzeni roboczej, a jednocześnie szukające laptopa, który będzie cienki i lekki, producent przewidział serię HP ProBook 470. Te 17-calowe laptopy dysponują matrycami Full HD, a ich wydajność oparta została o układy Intel Core i7 oraz i5. Opcjonalnie także wybrać możemy modele z układami AMD. Do plusów tego wariantu zaliczyć można także to, że są to laptopy w atrakcyjnej cenie.

Linia produktów ProBook jest znacznie bogatsza, dlatego przed dokonaniem zakupu, warto dokładnie zapoznać się z katalogiem produktów ją tworzących.

 

 

Dobry sprzęt HP Elite

Wybór komputera biurowego- co warto wiedzieć, aby nie przepłacić?

Czym powinien charakteryzować się komputer biurowy? W XXI wieku pracowanie bez komputera jest niemożliwe. Dotyczy to zawodów nie tylko zdalnych, ale także stacjonarnych. Przy wyborze komputera stacjonarnego do biura domowego lub firmowego warto jest kierować się szeregiem kryteriów. Przede wszystkim przed dokonaniem zakupu należy odpowiedzieć sobie na pytanie- do czego komputer będzie służył? Przykładowo jeśli […]

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Laptopy HP

Mobilność ultrabooków biznesowych HP EliteBook

Firma HP wprowadziła linię biznesowych ultrabooków HP EliteBook od ITnes w 2013 roku. Te eleganckie i stylowe laptopy są cienkie i lekkie z super czułym ekranem dotykowym. Dodatkowo są tańsze od tradycyjnych laptopów i zaspokajają codzienne potrzeby większości użytkowników. Oprócz stylu i przystępnej ceny ultrabooki HP EliteBook mają kilka wspaniałych funkcji. Posiadają dyski SSD zapewniające szybkie […]

Czytaj dalej
HP ZBook Laptopy HP

Mobilne stacje robocze HP ZBook dla profesjonalistów

Seria mobilnych stacji roboczych HP ZBook Seria mobilnych stacji roboczych HP ZBook w kategorii mobilnych stacji roboczych jest przeznaczona przede wszystkim dla szerokiego grona twórców, od amatorów po profesjonalnych, użytkowników zajmujących się fotografią, obróbką graficzną i projektowaniem.

Czytaj dalej