Laptopy HP ProBook – dobra wydajność w atrakcyjnej cenie

Przedsiębiorstwo HP  posiada rozbudowaną ofertę laptopów stanowiących propozycję nie tylko odpowiadającą wymaganiom w zakresie wydajności, ale także określonemu budżetowi czy wymiarom. Jedną z serii cieszących się popularnością wśród użytkowników sektora biznesowego są laptopy HP ProBook. Modele tworzące wspomnianą linię produktów cechuje solidność wykonania, mocne podzespoły, a nade wszystko poręczność.

Biznesowa seria HP ProBook – popularne laptopy do biura i pracy mobilnej

Przedsiębiorstwo HP  posiada rozbudowaną ofertę laptopów stanowiących propozycję nie tylko odpowiadającą wymaganiom w zakresie wydajności, ale także określonemu budżetowi czy wymiarom

Modele HP ProBook mogą poszczycić się, jak na serię typowo biznesową przystało, wysoką jakością wykończenia. Sama obudowa to konstrukcja o solidnym charakterze wykonana z dobrej jakości materiałów. To również kompaktowa i lekka struktura, co korzystnie wpływa na mobilność i łatwość przenoszenia urządzenia. Ważnym elementem w przypadku omawianej serii jest atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Jest to więc klasyczny sprzęt, który posłuży do pracy w biurze, jak i stanowić będzie cenne narzędzie podczas spotkań biznesowych.

Czy laptopy HP ProBook są dobre?

Z pewnością laptopy HP ProBook należą do urządzeń o uznanej renomie, co tylko potwierdza fakt, jak często są wybierane. Chcąc wejść w posiadanie mobilnego komputera, który nie zawiedzie w codziennej pracy biurowej, biznesowa seria amerykańskiego przedsiębiorstwa jest jedną z ciekawszych opcji w tym segmencie rynku. Oprócz biznesowej jakości wykonania, mamy do czynienia z dobrą wydajnością na co dzień, a także bogatym pakietem zabezpieczeń danych. Laptopy z rodziny HP ProBook nadają się więc dla pracowników firm i korporacji.

Jaki laptop HP ProBook wybrać?

Przedsiębiorstwo HP  posiada rozbudowaną ofertę laptopów stanowiących propozycję nie tylko odpowiadającą wymaganiom w zakresie wydajności, ale także określonemu budżetowi czy wymiarom

Rodzina urządzeń HP ProBook jest dość liczna, dlatego też wybór odpowiedniego modelu może stanowić nie lada orzech do zgryzienia. Do popularnych podserii należy m.in. linia ProBook 430. Urządzenia te oprócz kompaktowych wymiarów wyposażone są w niskonapięciowe procesory Intel Core i3 lub i5. Ponadto na ich pokładzie znajdują się dyski SSD.

Chcąc kupić laptopa z większym ekranem, swoją uwagę warto skierować ku modelom serii ProBook 450. Matryce o przekątnej 15,6-cala i wzmocniona aluminium obudowa to wygodne narzędzie pracy biurowej. Tutaj do dyspozycji użytkowników oddano oprócz procesorów Intel, także chipsety AMD. Całości dopełnia żywotna bateria wykorzystująca systemy optymalizacji.

Dla osób potrzebujących dużej przestrzeni roboczej, a jednocześnie szukające laptopa, który będzie cienki i lekki, producent przewidział serię HP ProBook 470. Te 17-calowe laptopy dysponują matrycami Full HD, a ich wydajność oparta została o układy Intel Core i7 oraz i5. Opcjonalnie także wybrać możemy modele z układami AMD. Do plusów tego wariantu zaliczyć można także to, że są to laptopy w atrakcyjnej cenie.

Linia produktów ProBook jest znacznie bogatsza, dlatego przed dokonaniem zakupu, warto dokładnie zapoznać się z katalogiem produktów ją tworzących.

 

 

Dobry sprzęt Komputery AiO

Co oferują komputery All-in-One? Jak wybrać komputer AiO?

Nowoczesne rozwiązanie, jakim są komputery bez skrzynki, a ściślej rzecz ujmując komputery AiO, umożliwiają wyposażenie miejsca pracy lub domu w pełnowartościowy zestaw komputerowy przy jednoczesnym zaoszczędzeniu przestrzeni. Estetyczna i kompaktowa konstrukcja uradzeń All-in-One łączy w sobie rozwiązania znane ze sprzętów desktopowych oraz notebooków, oferując komputer dostosowany do współczesnych trendów.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt Laptopy HP

HP EliteBook – prestiżowe laptopy biznesowe dla wymagających

Laptopy HP EliteBook od ITnes należą do jednej z najpopularniejszych serii biznesowych dostępnych w sprzedaży. Nowoczesne urządzenia sprawdzą się w firmie i korporacji, a to głównie za sprawą swojej doskonałej wydajności, wszechstronnemu profilowi pracy oraz eleganckiej obudowie nadającej ultrabookom mobilny charakter. Czego jeszcze możemy się spodziewać, wybierając urządzenia EliteBook?

Czytaj dalej
Dobry sprzęt iPhone

Apple iPhone – czy rzeczywiście są tak dobre?

Smartfony na dobre zadomowiły się we wszystkich regionach na świecie. Nie bez powodu są tak popularne, w końcu są to urządzenia niezbędne w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o młode pokolenia (i nie tylko). Jednymi z najpopularniejszych smartfonów na świecie są urządzenia firmy Apple – Iphone’y. Czy faktycznie są one tak dobre?

Czytaj dalej