Wydajnej klasy laptopy biznesowe HP

HP jest światowym liderem w dziedzinie konsumenckich i komercyjnych produktów elektronicznych. Każda linia produktów HP obejmuje różnorodne laptopy, komputery stacjonarne i drukarki. Biznesowa seria laptopów HP – nazwana tak od ich wytrzymałej stalowej konstrukcji jest wyposażona w najnowszą technologię o wysokiej wydajności. Ponadto wszystkie ich modele są wyposażone w ulepszone funkcje bezpieczeństwa, które zwiększają produktywność.

Dlaczego warto używać laptopów biznesowych serii HP?

HP to przede wszystkim jeden z największych na świecie producentów laptopów. Wśród nich wyróżniamy szeroką gamę modeli biznesowych, które doskonale nadają się zarówno do prostych, jak i tych złożonych zadań. Na szczególną uwagę zasługują serie HP EliteBook, ProBook czy też ZBook, które między innymi posiadają wytrzymałe obudowy, wydajne podzespoły. Biznesowe laptopy HP ITnes zostały zaprojektowane tak, aby były trwałe oraz nowoczesne i zapewniały komfort pracy. Posiadają pełen zestaw niezbędnych złączy oraz skuteczną ochronę. W związku z tym warto wybrać biznesowe notebooki HP, jeśli potrzebujemy trwałego i niezawodnego sprzętu do wykonania zadań biznesowych i nie tylko.

Urządzenia zostały również wyposażone w akumulator o dużej pojemności, który gwarantuje kilka godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym.

HP jest światowym liderem w dziedzinie konsumenckich i komercyjnych produktów elektronicznych

Laptop HP ZBook

Każda linia produktów HP obejmuje różnorodne laptopy HP. i tak na przykład HP ZBook to wysokowydajne urządzenie dla profesjonalnych użytkowników wymagających podstawowych technologii. HP ZBooks to przede wszystkim linia notebooków o mocnej, wytrzymałej obudowie, a także niewielkiej wadze. Urządzenia z tej serii to absolutne bestsellery wśród laptopów klasy biznes, głównie ze względu na dużą mobilność oraz funkcjonalność. Mobilne stacje robocze HP ZBook gwarantują między innymi swobodę pracy w dowolnym miejscu, a także czasie oraz poszerzają możliwości notebooka dzięki elastyczności i zasięgowi.

Mobilna stacja robocza HP ZBook Power G9 z kodem producenta 69Q62EA jest produktem komercyjnym. Wyposażona jest w nowoczesnej generacji w procesor Intel Core i9-12900H, 32 GB pamięci RAM, a także dwa dyski SSD, które mają pojemność 1000 GB. Urządzenie posiada matową 15,6-calową matrycę Full HD. Może wyświetlać obraz w maksymalnej rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.

Laptop EliteBook

HP jest światowym liderem w dziedzinie konsumenckich i komercyjnych produktów elektronicznych

Seria HP EliteBook to między innymi wysokiej klasy notebooki biznesowe dla mobilnych profesjonalistów. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, zastosowanie najnowszych, a także najtrwalszych podzespołów oraz wysoka niezawodność. Zaprojektowane zostały z niezwykłą dbałością o szczegóły, cieszy się uznaniem wymagających użytkowników. Warto dodać, że notebooki z HP EliteBook mają również dodatkowe zabezpieczenia w postaci matowych ekranów matrycowych lub dotykowych o wysokiej rozdzielczości. Posiadają opcjonalnie podświetlaną klawiaturę, czytnik linii papilarnych czy też modułów TPM.

I tak na przykład laptop HP EliteBook może posiadać potężny czterordzeniowy procesorowi Intel Core 11 generacji, posiadający obsługę technologii vPro. Tego rodzaju technologia umożliwia szybkie, a także niezawodne uruchamianie wszelkich aplikacji biznesowych, tworzenie treści, a także nawiązywanie łączności.

Laptop ProBook

Komputery przenośne HP ProBook to przede wszystkim specjalna linia notebooków biznesowych. Cieszy się ona bardzo dobrą reputacją ze względu na jakość wykonania. Koleją istotną cechą jest między innymi wysoka wydajność osiągnięta dzięki zastosowaniu nowoczesnych komponentów. Tego rodzaju moduły zapewniają moc obliczeniową pozwalającą posiadaczom tych laptopów na bezproblemowe wykonywanie swoich obowiązków.

Obudowa HP ProBook jest wykonany z aluminium, a także innych lekkich materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i niezwykle łatwa do przenoszenia. Ponadto komputery te mają bardzo wysokiej jakości ekrany oraz ergonomiczne klawiatury.

Laptopy HP ProBook 450 G8 posiadają nowoczesny procesor Intel Core 11 generacji, 15,6-calowy ekran, dwa gniazda SODIMM o maksymalnej pamięci RAM 32GB. Urządzenie są wyposażone również w niezawodne dyski SSD na złącze M.2 o pojemności do 2TB.

HP ZBook Laptopy HP

Mobilne stacje robocze HP ZBook dla profesjonalistów

Seria mobilnych stacji roboczych HP ZBook Seria mobilnych stacji roboczych HP ZBook w kategorii mobilnych stacji roboczych jest przeznaczona przede wszystkim dla szerokiego grona twórców, od amatorów po profesjonalnych, użytkowników zajmujących się fotografią, obróbką graficzną i projektowaniem.

Czytaj dalej
Dobry sprzęt HP ZBook Laptopy HP

Co to są HP ZBooki?

HP ZBook to seria solidnych notebóków. Maja one solidną, wytrzymałą obudowę, przy czym zachowują lekkość laptopa. Jest to jeden z najlepszych sprzętów używanych w biznesie. HP Zbooki mają bardzo dużą mobilność i funkcjonalność. Dzięki tym notebookom możliwa jest praca w każdym miejscu i okolicznościach.

Czytaj dalej